Загрузка...

Про компанію

 
    Компанія ТОВ «МЕДІВІТ» заснована в 1995 р. За час роботи на українському та міжнародному ринках зарекомендувала себе як успішна і динамічно розвиваєть
 
Наша місія: вирішення питання комплексного забезпечення замовників необхідним спектром обладнання, матеріалів і технічною підтримкою у сфері медичної діагностики.
 

 Основні види діяльності компанії: імпорт та реалізація медичного діагностичного обладнання провідних світових виробників, а саме: 

- УЗД сканерів провідних світових виробників: Philips, GE, Siemens, Sumsung-Medison, Toshiba, Hitachi

- комп'ютерних томографів (КТ)

- магнітно-резонансних томографів (МРТ)

 

При постачанні та монтажу томографа ми виконуємо наступні роботи:

-  розроботка проектів «під ключ»

-  інспекція місця установки;

-  інспекція томографа на місці демонтажу;

-  поставка обладнання і митне очищення;

-  при інсталяциії МРТ – виготовлення та монтаж клітки Фарадея (РЧ-кімната)

-  інсталяція обладнання на місці установки та здійснення пуско-налагоджувальних робіт;

-  сервісне обслуговування та ремонт обладнання, включаючи гарантійне і пост гарантійне обслуговування (у т.ч. заміна рентгенівскої трубки, детекторів, дозаправка гелієм, заміна головки охолодженняи та ін.).

 
Принципи нашої діяльності:
 
1. Оперативність та своєчасне надання послуг

Сьогодні одним з ознак успішної компанії є професійне обслуговування клієнтів в стислі терміни. Наша команда фахівців в будь-який зручний для Вас час готова запропонувати Вам індивідуальну програму обслуговування в необхідні терміни, яка дозволить перейти на якісно новий рівень обслуговування пацієнтів у Вашому лікувальному закладі.

2. Корпоративна відповідальність

Ми розуміємо, що від діяльності нашої компанії залежить безліч людей: пацієнти, члени їх сімей, співробітники лікувальних установ, партнерів. Тому в своїй діяльності ми керуємося принципами компетентності та безумовної порядності. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і докладаємо максимальних зусиль для його зміцнення і постійного розвитку партнерських відносин.

3. Орієнтир на медицину майбутнього

Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію у світових виробників медичного обладнання, що дозволяє вивчати і активно використовувати на практиці інноваційні технології, застосовувані в новітньому діагностичному медичному обладнанні, а значить надавати нашим клієнтам найповніший спектр послуг.

В особі нашої компанії Ви придбаєте надійного партнера, що працює 24 години на добу 7 днів на тиждень заради забезпечення бездоганного сервісу для наших клієнтів.

&